Noutăți:
Română (România)English (United Kingdom)
Home

BASCHET. SEZON 2021-2022

LNBM 2021-2022

TUR

Etapa 1 (02 octombrie 2021): Dinamo - CSM CSU Oradea 61-77

Etapa 2 (06 octombrie 2021): CSO Voluntari - Dinamo 84-81 (după prelungiri)

Etapa 3 (10 octombrie 2021): Dinamo - CS SCM Timișoara 83-87 (după prelungiri)

Etapa 4 (16 octombrie 2021): Dinamo - CSM Târgu Jiu

Etapa 5 (23 octombrie 2021): U-BT Cluj-Napoca - Dinamo

Etapa 6 (30 octombrie 2021): Dinamo - BC CSU Sibiu

Etapa 7 (06 noiembrie 2021): CSM Galați - Dinamo

Etapa 8 (13 noiembrie 2021): Dinamo - Rapid București

Etapa 9 (20 noiembrie 2021): CSM VSKC Miercurea Ciuc - Dinamo

Etapa 10 (04 decembrie 2021): Dinamo - FC Argeș Pitești

Etapa 11 (11 decembrie 2021): CSM 2007 Focșani - Dinamo

Etapa 12 (18 decembrie 2021): Dinamo - CSM Ploiesti

Etapa 13 (04 ianuarie 2022): ABC Athletic Neptun Constanța - Dinamo

Etapa 14 (08 ianuarie 2022): Dinamo - CSA Steaua

Etapa 15 (15 ianuarie 2022): SCM U Craiova – Dinamo

RETUR

Etapa 16 (19 ianuarie 2022): CSM CSU Oradea - Dinamo

Etapa 17 (22 ianuarie 2022): Dinamo - CSO Voluntari

Etapa 18 (29 ianuarie 2022): CS SCM Timișoara - Dinamo

Etapa 19 (05 februarie 2022): CSM Târgu Jiu - Dinamo

Etapa 20 (12 februarie 2022): Dinamo - U-BT Cluj-Napoca

Etapa 21 (02 martie 2022): BC CSU Sibiu - Dinamo

Etapa 22 (05 martie 2022): Dinamo - CSM Galați

Etapa 23 (12 martie 2022): Rapid București - Dinamo

Etapa 24 (19 martie 2022): Dinamo - CSM VSKC Miercurea Ciuc

Etapa 25 (23 martie 2022): FC Argeș Pitești - Dinamo

Etapa 26 (26 martie 2022): Dinamo - CSM 2007 Focșani

Etapa 27 (02 aprilie 2021): CSM Ploiesti  - Dinamo

Etapa 28 (09 aprilie 2022): Dinamo - ABC Athletic Neptun Constanța

Etapa 29 (15 aprilie 2022): CSA Steaua - Dinamo

Etapa 30 (22 aprilie 2022): Dinamo - SCM U Craiova

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LNBM 2020-2021 

Etapa 1 (08.01.2021): DINAMO - SCMU Craiova 79-78

Etapa 4 (22.12.2020): CSU Sibiu - DINAMO 76-87

Etapa 5 (23.12.2020): DINAMO - FC Argeș Pitești 82-83

Etapa 6 (29.12.2020): DINAMO - CSO Voluntari 66-77

Etapa 7 (30.12.2020): BC Athletic Neptun Constanța - DINAMO 54-79

Etapa 8 (06.01.2021): CS Municipal 2007 Focșani - DINAMO 69-80

Etapa 9 (07.01.2021): DINAMO - CSM VSKC Miercurea Ciuc 96-80

Etapa 10 (14.01.2021): DINAMO - U BT Cluj-Napoca 89-98

Etapa 11 (15.01.2021): Steaua - DINAMO 88-99

Etapa 12 (20.01.2021): DINAMO - CSM CSU Oradea 75-97

Etapa 13 (21.01.2021): CS SCM Timișoara - DINAMO 79-65

Etapa 14 (06.02.2021): Municipal Galați - DINAMO 82-75

Etapa 15 (07.02.2021): DINAMO - Municipal Tg. Jiu 86-96

Etapa 16 (21.04.2021): SCMU Craiova - DINAMO 78-65

Etapa 19 (27.03.2021): DINAMO - BC CSU Sibiu 91-100

Etapa 20 (28.03.2021): FC Argeș Pitești - DINAMO 100-75

Etapa 21 (02.04.2021): CSO Voluntari - DINAMO 105-90

Etapa 22 (03.04.2021): DINAMO - BC Athletic Neptun Constanța 86-71

Etapa 23 (10.04.2021): DINAMO - Municipal Focșani 78-66

Etapa 24 (11.04.2021): CSM VSKC Miercurea Ciuc - DINAMO 73-85

Etapa 25 (18.04.2021): U BT Cluj-Napoca - DINAMO 79-63

Etapa 26 (19.04.2021): Steaua - DINAMO 84-85

Etapa 27 (29.04.2021): CSM CSU Oradea - DINAMO 83-78

Etapa 28 (30.04.2021): DINAMO - SCM Timișoara 75-78

Etapa 29 (6.05.2021): DINAMO - CS Municipal Galați 76-85

Etapa 30 (7.05.2021): CS Municipal Tg. Jiu - DINAMO 72-74

DINAMO A ÎNCHEIAT SEZONUL PE LOCUL 9 ÎN LNBM

 

                                                          nnnnnnnnnnnnnnnn                                                                         

LNBM 2019-2020

FAZA I

TUR

Etapa 1 - 12.10.2019: Dinamo Stiinta Bucuresti - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca 90-100

Etapa 2 - 18.10.2019: CSM CSU Oradea – Dinamo Știința București 94-74

Etapa 3 - 26.10.2019: Dinamo Stiinta Bucuresti - BC CSU Sibiu 75-82

Etapa 4 - 02.11.2019: SCM Timișoara - Dinamo Știința București 64-81

Etapa 5 - 11.11.2019: Dinamo Știința București – SCM U Craiova 80-73

Etapa 6 - 16.11.2019: CSA Steaua - Dinamo Știința București 101-97

Etapa 7 – 23.11.2019: Dinamo Știința București – BCMU FC Argeș Pitești 86-72

 

RETUR

Etapa 8 – 30.11.2019: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca - Dinamo Stiinta Bucuresti 101-90

Etapa 9 – 07.12.2019: Dinamo Știința București - CSM CSU Oradea 62-78

Etapa 10 – 14.12.2019: BC CSU Sibiu - Dinamo Stiinta Bucuresti 89-88

Etapa 11 – 21.12.2019: Dinamo Știința București - SCM Timișoara 84-76

Etapa 12 - 04.01.2020: SCM U Craiova - Dinamo Știința București 92-88

Etapa 13 – 12.01.2020: Dinamo Știința București - CSA Steaua 70-73

Etapa 14 - 18.01.2020: BCMU FC Argeș Pitești - Dinamo Știința București 80-85

 

FAZA A II-A, GRUPA ROȘIE (LOCURILE 1-6)

Etapa 15 (25.01.2020): Dinamo Știința - Universitatea BT Cluj Napoca 82-84

Etapa 16 (1.02.2020): CSM CSU Oradea - Dinamo Știința 73-69

Etapa 17 (5.02.2020): BC CSU Sibiu - Dinamo Știința 79-78

Etapa 18 (2.03.2020): BC CS SCM Timișoara - Dinamo Știința 87-91

Etapa 19 (9.03.2020): Steaua - Dinamo Știința 76-83

Etapa 20 (14.03.2020): Universitatea BT Cluj Napoca - Dinamo Știința - ANULAT

Etapa 21 (18.03.2020): Dinamo Știința - CSM CSU Oradea - ANULAT

Etapa 22 (28.03.2020): Dinamo Știința - BC CSU Sibiu - ANULAT

Etapa 23 (4.04.2020): Dinamo Știința - CS SCM Timișoara  - ANULAT

Etapa 24 (10.04.2020): Dinamo Știința - Steaua - ANULAT

Campionatul a fost întrerupt din cauza crizei sanitare (coronavirus) și apoi încheiat cu clasamentul final de la data întreruperii. Dinamo Știința a încheiat sezonul 2019-2020 pe locul 4 (27 p), după UBT Cluj Napoca (33 p), CSM CSU Oradea (33 p) și CSU Sibiu (31 p).

 

Cupa României

Sferturi de finală

Meci 1: Steaua - Dinamo - Știința 83-78

Meci 2: Dinamo Știința - Steaua 78 - 69

Dinamo Știința s-a calificat în turneul Final 4

Turneul Final Four (Cluj-Napoca)

Semiifinale (9.02.2020): CSM CSU Oradea - Dinamo 76-72

 




LNBM 2018-2019

FAZA I

GRUPA A

Tur

Etapa 1 (5 octombrie): CS Dinamo Știința Bucuresti - BC CSU Sibiu 92-96

Etapa 2 (13 octombrie): CS Dinamo Știința București - SCM U Craiova 89-95

Etapa 3 (20 octombrie): CSM CSU Oradea - CS Dinamo Știința Bucuresti 85-69

Etapa 4 (27 octombrie): CS Dinamo Știința Bucuresti - U BT Cluj Napoca 85-96

Etapa 5 (03 noiembrie): BCM U FC Arges - CS Dinamo Știința Bucuresti 98-73

Etapa 6 (10 noiembrie): SCM Timisoara - CS Dinamo Știința București 83-70

Etapa 7 (17 noiembrie): Steaua Bucuresti - CS Dinamo Știința Bucuresti 81-66

 

Retur

Etapa 8 (04 decembrie): BC CSU Sibiu - CS Dinamo Știința Bucuresti 101-75

Etapa 9 (08 decembrie): SCM U Craiova - CS Dinamo Știința Bucuresti 76-69

Etapa 10 (15 decembrie): CS Dinamo Știința Bucuresti - CSM CSU Oradea 77-91

Etapa 11 (22 decembrie): U BT Cluj Napoca - CS Dinamo Știința Bucuresti 96-89

Etapa 12 (28 decembrie): CS Dinamo Știința Bucuresti - BCM U FC Arges 84-91

Etapa 13 (05 ianuarie): CS Dinamo Știința Bucuresti - SCM Timișoara 85-87

Etapa 14 (12 ianuarie): CS Dinamo Știința Bucuresti - Steaua Bucuresti 70-77

 

FAZA A DOUA

GRUPA GALBENĂ

Tur

Etapa 1 (19.01.2019, ora 17:00): ABC Athletic Constanta - Dinamo Stiinta Bucuresti 69-85

Etapa 2 (26.01.2019): Dinamo Stiinta Bucuresti - CSO Voluntari 78-66

Etapa 3 (02.02.2019): CSM Phoenix CSU Galati - Dinamo Stiinta Bucuresti 80-99

Etapa 4 (09.02.2019): Dinamo Știinta Bucuresti - CS Municipal Medias 95-70

Etrapa 5 (02.03.2019): Dinamo Stiinta Bucuresti - Steaua Bucuresti 73-67

Retur

Etapa 6 (09.03.2019): Dinamo Știinta Bucuresti - ABC Athletic Constanta 85-73

Etapa 7 (16.03.2019): CSO Voluntari - Dinamo Stiinta Bucuresti 80-70

Etapa 8 (23.03.2019): Dinamo Stiinta Bucuresti - CSM Phoenix CSU Galati 84-75

Etapa 9 (30.03.2019): CS Municipal Medias - Dinamo Stiinta Bucuresti 79-91

Etapa 10 (06.04.2019): Steaua Bucuresti - Dinamo Stiinta Bucuresti 85-75

Dinamo s-a calificat în play-off de pe poziția a doua în Grupa Galbenă și va juca în sferturile de finală cu echipa care va câștigat Grupa Roșie, BC CSU Sibiu.

SFERTURI DE FINALA (3 din 5)

Meci 1 (25 aprilie): CSU Sibiu - Dinamo Știința 81-75

Meci 2 (27 aprilie): CSU Sibiu - Dinamo Știința 91-82

Meci 3 (2 mai): Dinamo Știința - CSU Sibiu 64-56

Meci 4 (4 mai): Dinamo Știința - CSU Sibiu 65-84 (scor general 1-3)

PLAY-OFF LOCURILE 5-8

Meci 1, 11 mai: SCM Timișoara - Dinamo Știința 115-87

Meci 2, 15 mai: Dinamo Știința - SCM Timișoara 76-91

PLAY-OFF LOCURILE 7-8

Meci 1 (23 mai): Steaua - Dinamo Știința 75-68

Meci 2 (27 mai): Dinamo Știința - Steaua


Cupa României

Turul 3: Dinamo Știința - BC Athletic Constanța 97-61 si 79-65

Sferturi de finala (manșa tur): Timisoara - Dinamo Știința 86-75

Sferturi de finala (manșa retur): Dinamo Știința - SCM Timisoara 96-83

Dinamo Știința s-a calificat în turneul Final 4 cu scorul general 171 - 169


 


Liga Națională 2017-2018

TUR

Etapa 1 (7 octombrie): Steaua CSM Eximbank - Dinamo 97-65

Etapa 2 (14 octombrie): Dinamo - CSM CSU Oradea 62-90

Etapa 3 (21 octombrie): Dinamo - U Banca Transilvania Cluj Napoca 44-103

Etapa 4 (28 octombrie): Dinamo - BC Timișoara 57-94

Etapa 5 (4 noiembrie): BC Timba Timișoara - Dinamo 87-71

Etapa 6 (11 noiembrie): Dinamo - BCM U Pitești 58-89

Etapa 7 (2 decembrie): SCM U Craiova - Dinamo 110-84

Etapa 8 (9 decembrie): Dinamo - Phoenix Galați 61-102

Etapa 9 (16 decembrie): Dinamo - Politehnica Iași 66-84

Etapa 10 (20 decembrie): BC Mureș Tg. Mureș - Dinamo 87-48

Etapa 11 (22 decembrie): BC CSU Sibiu - Dinamo 111-65

RETUR

Etapa 12 (5 ianuarie 2018): Dinamo - Steaua CSM Eximbank 66-119

Etapa 13 (7 ianuarie): CSM CSU Oradea - Dinamo 104-65

Etapa 14 (13 ianuarie): U Banca Transilvania Cluj - Dinamo 88-62

Etapa 15 (20 ianuarie): BC Timișoara - Dinamo 104-53

Etapa 16 (27 ianuarie): Dinamo - Timba Timișoara 70-108

Etapa 17 (4 februarie): BCM U Pitești - Dinamo 115-65

Etapa 18 (3 martie): Dinamo - SCM U Craiova 54-117

Etapa 19 (28 februarie/devans): Phoenix Galați - Dinamo 110-46

Etapa 20 (10 martie): Politehnica Iași - Dinamo 78-54

Etapa 21 (17 martie): Dinamo - Mureșul Tg. Mureș 87-77

Etapa 22 (19 martie): Dinamo - CSU Sibiu 50-113

 

FAZA A II-A (grupa 7-12)

Etapa 23 (28 martie): Dinamo - SCM U Craiova 70-99

Etapa 24 (31 martie): BC Mureș Tg. Mureș - Dinamo - nedisputat, Tg.Mureș s-a retras din campionat

Etapa 25 (3 aprilie): Dinamo - Phoenix Galați 62-94

Etapa 26 (6 aprilie): Politehnica Iași - Dinamo 103-83

Etapa 27 (11 aprilie): Dinamo - Timba Timișoara 85-82

Etapa 28 (13 aprilie): SCMU Craiova - Dinamo 123-65

Etapa 30 (21 aprilie): Phoenix Galați - Dinamo 111-55

Etapa 31 (25 aprilie): Dinamo - Politehnica Iași 86-64

Etapa 32 (28 aprilie): Timba Timișoara - Dinamo 104-95

Dinamo a încheiat sezonul 2017-2018 pe locul 11, retrogradând în Divizia A 

 

Cupa României. Faza 1

Phoenix Galați - Dinamo 80-47

Dinamo - Phoenix Galați 69-86



 

Liga Națională de Baschet Masculin – sezonul 2016-2017

Faza I - jocuri tur-retur

TUR

Etapa 1 (19 septembrie): CSM Ploiești - Dinamo - anulat (CSM Ploiesti s-a retras)

Etapa 2 (23 septembrie): Dinamo - BC Timișoara 64-73

Etapa 3 (10 octombrie): BCMU Pitești - Dinamo 81-71

Etapa 4 (14 octombrie): Dinamo - BC Mureș Tg. Mureș 83-92

Etapa 5 (22 octombrie): BCM Olimpic Baia Mare - Dinamo 78-75

Etapa 6 (29 octombrie): Dinamo - CSU Sibiu 79-73

Etapa 7 (5 noiembrie): CSM U Craiova - Dinamo 84-80

Etapa 8 (12 noiembrie): Dinamo - Steaua CSM Eximbank 73-96

Etapa 9 (19 noiembrie): CSM CSU Oradea - Dinamo 77-66

Etapa 10 (26 noiembrie): Dinamo - CS Phoenix Galați 83-70

Etapa 11 (3 decembrie): Dinamo - U Banca Transilvania Cluj 65-84

RETUR

Etapa 12 (10 decembrie): Dinamo - CSM Ploiești (anulat)

Etapa 13 (17 decembrie): BC SCM Timișoara - Dinamo 82-78

Etapa 14 (22 decembrie): Dinamo - BCMU Pitești 64-72

Etapa 15 (7 ianuarie): BC Mureș Tg. Mureș - Dinamo 92-80

Etapa 16 (14 ianuarie): Dinamo - BCM Olimpic Baia Mare 87-74

Etapa 17 (21 ianuarie): CSU Sibiu - Dinamo 87-61

Etapa 18 (29 ianuarie): Dinamo - SCM U Craiova 88-86

Etapa 19 (1 februarie): Steaua CSM Eximbank - Dinamo 73-80

Etapa 20 (4 februarie): Dinamo - CSM CSU Oradea 93-81

Etapa 21 (11 februarie): CS Phoenix Galați - Dinamo 93-87

Etapa 22 (25 februarie): U Banca Transilvania Cluj - Dinamo 96-79

Faza  a  II-a. Grupa 7-10

Etapa 1 (6 martie): Dinamo - Phoenix Galați 78-85

Etapa 2 (11 martie): SCMU Craiova - Dinamo 84-64

Etapa 3 (18 martie): BC Mureș Tg. Mureș - Dinamo 71-85

Etapa 4 (25 martie): Phoenix Galați - Dinamo 92-85

Etapa 5 (01 aprilie): Dinamo - SCMU Craiova 72-87

Etapa 6 (05 aprilie): Dinamo - BC Mureș Tg. Mureș 49-74

Dinamo a încheiat sezonul 2016-2017 pe locul 10.

 



Liga Națională de Baschet Masculin – sezonul 2015-2016

TUR

Etapa 1 (03 octombrie 2015): U Banca Transilvania Cluj-Napoca - CS Dinamo Bucuresti 78-79

Etapa 2 (09 octombrie 2015): CS Dinamo București - BC Mures Targu Mures 81-69

Etapa 3 (17 octombrie 2015): BCM U Pitesti - CS Dinamo Bucuresti 72-60

Etapa 4 (23 octombrie 2015): CS Dinamo Bucuresti - CS Energia Targu Jiu 83-77

Etapa 5 (29 octombrie 2015): CS Phoenix Galati - CS Dinamo Bucuresti 90-76

Etapa 6 (02 noiembrie 2015): CS Dinamo Bucuresti - SCM U Craiova 83-71

Etapa 7 (08 noiembrie 2015): CS Dinamo Bucuresti - Steaua CSM Eximbank 60-76

Etapa 8 (14 noiembrie 2015): CS Dinamo Bucuresti - BC Timisoara 88-78

Etapa 9 (22 noiembrie 2015): CS Dinamo Bucuresti - CSM U Oradea 75-93

Etapa 10 (28 noiembrie 2015): CSU Atlassib Sibiu - CS Dinamo Bucuresti 86-82

Etapa 11 (05 decembrie 2015): CS Dinamo Bucuresti - CS Gaz Metan Medias 101-74

RETUR

Etapa 12 (12 decembrie 2015): CS Dinamo Bucuresti - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca 75-85

Etapa 13 (16 decembrie 2015): BC Mures Targu Mures - CS Dinamo Bucuresti 80-72

Etapa 14 (19 decembrie 2015): CS Dinamo Bucuresti - BCM U Pitesti 93-68

Etapa 15 (28 decembrie 2015): CS Energia Targu Jiu - CS Dinamo Bucuresti 93-96

Etapa 16 (18 ianuarie 2016): CS Dinamo Bucuresti - CS Phoenix Galati 92-68

Etapa 17 (24 ianuarie 2016): SCM U Craiova - CS Dinamo Bucuresti 86-76

Etapa 18 (31 ianuarie 2016): Steaua CSM Eximbank Bucuresti - Dinamo Bucuresti 85-83

Etapa 19 (03 februarie 2016): BC Timisoara - CS Dinamo Bucuresti 82-77

Etapa 20 (06 februarie 2016): CSM U Oradea - CS Dinamo Bucuresti 92-81

Etapa 21 (10 februarie 2016): CS Dinamo Bucuresti - CSU Atlassib Sibiu 90-78

Etapa 22 (13 februarie 2016): CS Gaz Metan Medias - CS Dinamo Bucuresti 75-84

FAZA A II-A. Grupa 7-12

Etapa 23 (20 februarie 2016): CS Gaz Metan Mediaș - Dinamo 84-78

Etapa 24 (27 februarie 2016): Dinamo - BCMU Pitești 67-61

Etapa 25 (05 martie 2016): BC Timișoara - Dinamo 91-85

Etapa 26 (09 martie 2016): Dinamo - Phoenix Galați 70-73

Etapa 27 (12 martie 2016): Energia Tg. Jiu - Dinamo 84-79

Etapa 28 (19 martie 2016): Dinamo București - Gaz Metan Mediaș 94-58

Etapa 29 (25 martie 2016): BCMU Pitești - Dinamo București 90-71

Etapa 30 (30 martie 2016): Dinamo București - BC Timișoara 80-77

Etapa 31 (02 aprilie 2016): Phoenix Galați - Dinamo București 93-90

Etapa 32 (06 aprilie 2016): Dinamo București - Energia Tg. Jiu 85-65

Play-off, sferturi de finală

17 aprilie: Steaua - Dinamo 72-68

19 aprilie: Steaua - Dinamo 82-85

24 aprilie: Dinamo - Steaua 63-84

26 aprilie: Dinamo - Steaua 77-79

Dinamo încheie sezonul 2015-2016 pe locul 8.



*) În semifinale se califică echipa care acumuleză prima trei victorii

●Primele doua echipe din grupa 7-12, stabilite după ce 10 meciuri, tur-retur, se alatura echipelor din grupa 1-6 si se va forma play-off-ul, unde se vor juca trei tururi (sferturi, semifinale si finala), dupa regula 3 din 5 partide.

●Dupa derularea primului tur din play-off, echipele invinse nu vor mai juca. Totodata, echipele ramase pe locurile 9-12 nu vor mai juca, pastrandu-si pozitiile din clasamentul grupei 7-12. Ultimele doua echipe, clasate pe locurile 11 si 12, vor retrograda in Liga I, iar in situatia in care dupa inceperea competitiei o echipa se retrage, sau este exclusa, atunci va retrograda doar o echipa.

CLASAMENT DUPA ETAPA A 24-A A LNBM

cls_et_24

Cupa României

Faza 1

Tur: Dinamo - BCMU Pitești 80-68

Retur: BCMU Pitesti - Dinamo 77-58

Faza 2 (sferturi)

Tur. 9 ianuarie 2016: Energia Tg. Jiu - Dinamo București 72-78

Retur. 15 februarie 2016: Dinamo București - Energia Tg. Jiu 74-78

* Dinamo s-a calificat în faza a doua din postura de lucky-looser

Turneul final (semifinale): CSM Oradea - Dinamo 88-71

Program Competitional

Săptămâna 18-24 octombrie 2021

Handbal. EHF Champions League (etapa 5), 21 octombrie, ora 18:45 (ora României): HC Motor (Ucraina) – DINAMO (Digisport, Telekomsport, Look Sport)

Handbal. Liga Națională (etapa 8), 23 octombrie, ora 11:00: SCM Politehnica Timișoara – DINAMO (TVR 2 Live)

Baschet. Liga Națională de Baschet Masculin (etapa 5), 22 octombrie, ora 17:45: U BT Cluj-Napoca – DINAMO (Digisport Live)

Polo feminin. Campionatul Național de senioare, Turneul 1, 21-24 octombrie, Bazinul Floreasca (București)

Volei masculin. Cupa României (faza I, retur), 20 octombrie, ora 15:30: DINAMO - Rapid

Volei masculin. Divizia A1 (etapa 3), 22 octombrie, ora 15:30: DINAMO - Steaua

Volei feminin. Divizia A1 (etapa 3), 25 octombrie, ora 17:00: DINAMO – Rapid

Scrimă. Campionatul Național de tineret la sabie - echipe, 17-19 octombrie, București

Agrement Tenis de Masa

Agrement Natație

Agrement Fitness

Hidrokinetoterapie

Ghid informare

Ghid_informare_DGA

Initiere/Agrement Tenis

Agrement Atletism

Agrement Fotbal

Online Guests

We have 269 guests online