Noutăți:
Română (România)English (United Kingdom)
Home Handbal masculin HANDBAL. Primele informații despre noul sezon competițional: 25 august - SUPERCUPA ROMÂNIEI / 29 august - PRIMA ETAPĂ DIN LIGA ZIMBRILOR!

HANDBAL. Primele informații despre noul sezon competițional: 25 august - SUPERCUPA ROMÂNIEI / 29 august - PRIMA ETAPĂ DIN LIGA ZIMBRILOR!

Humet_Supercupa_2021_cu_CtaAstăzi, luni 21 iunie, s-au stabilit primele date referitoare la sezonul competițional 2021-2022 la handbal. Debutul va fi marcat ca de fiecare dată de Supercupa României, în care Dinamo va întâlni, cel mai probabil, HC DS Constanța, pe 25 august. Prima etapă a Ligii Zimbrilor este programată pe 29 august. Dinamo va debuta pe teren propriu cu Minaur Baia Mare.

 

Etapa 1

ACS Szejke Odorheiu Secuiesc v CSU Suceava

SCM Politehnica Timișoara v CSM Focșani 2007

CSM București v HC Dobrogea Sud Constanța

HC Buzău 2012 v CSM Alexandria

AHC Potaissa Turda v CSM Vaslui

CSA Steaua București v CSM Bacău

CS DINAMO v Minaur Baia Mare

Etapa 2

CSU Suceava v Minaur Baia Mare

CSM Bacău v CS DINAMO

CSM Vaslui v CSA Steaua București

CSM Alexandria v AHC Potaissa Turda

HC Dobrogea Sud Constanța v HC Buzău 2012

CSM Focșani 2007 v CSM București

ACS Szejke Odorheiu Secuiesc v SCM Politehnica Timișoara

Etapa 3

SCM Politehnica Timișoara v CSU Suceava

CSM București v ACS Szejke Odorheiu Secuiesc

HC Buzău 2012 v CSM Focșani 2007

AHC Potaissa Turda v HC Dobrogea Sud Constanța

CSA Steaua București v CSM Alexandria

CS DINAMO v CSM Vaslui

Minaur Baia Mare v CSM Bacău

Etapa 4

CSU Suceava v CSM Bacău

CSM Vaslui v Minaur Baia Mare

CSM Alexandria v CS DINAMO

HC Dobrogea Sud Constanța v CSA Steaua București

CSM Focșani 2007 v AHC Potaissa Turda

ACS Szejke Odorheiu Secuiesc v HC Buzău 2012

SCM Politehnica Timișoara v CSM București

Etapa 5

CSM București v CSU Suceava

HC Buzău 2012 v SCM Politehnica Timișoara

AHC Potaissa Turda v ACS Szejke Odorheiu Secuiesc

CSA Steaua București v CSM Focșani 2007

CS DINAMO v HC Dobrogea Sud Constanța

Minaur Baia Mare v CSM Alexandria

CSM Bacău v CSM Vaslui

Etapa 6

CSU Suceava v CSM Vaslui

CSM Alexandria v CSM Bacău

HC Dobrogea Sud Constanța v Minaur Baia Mare

CSM Focșani 2007 v CS DINAMO

ACS Szejke Odorheiu Secuiesc v CSA Steaua București

SCM Politehnica Timișoara v AHC Potaissa Turda

CSM București v HC Buzău 2012

Etapa 7

HC Buzău 2012 v CSU Suceava

AHC Potaissa Turda v CSM București

CSA Steaua București v SCM Politehnica Timișoara

CS DINAMO v ACS Szejke Odorheiu Secuiesc

Minaur Baia Mare v CSM Focșani 2007

CSM Bacău v HC Dobrogea Sud Constanța

CSM Vaslui v CSM Alexandria

Etapa 8

CSU Suceava v CSM Alexandria

HC Dobrogea Sud Constanța v CSM Vaslui

CSM Focșani 2007 v CSM Bacău

ACS Szejke Odorheiu Secuiesc v Minaur Baia Mare

SCM Politehnica Timișoara v CS DINAMO

CSM București v CSA Steaua București

HC Buzău 2012 v AHC Potaissa Turda

Etapa 9

AHC Potaissa Turda v CSU Suceava

CSA Steaua București v HC Buzău 2012

CS DINAMO v CSM București

Minaur Baia Mare v SCM Politehnica Timișoara

CSM Bacău v ACS Szejke Odorheiu Secuiesc

CSM Vaslui v CSM Focșani 2007

CSM Alexandria v HC Dobrogea Sud Constanța

Etapa 10

CSU Suceava v HC Dobrogea Sud Constanța

CSM Focșani 2007 v CSM Alexandria

ACS Szejke Odorheiu Secuiesc v CSM Vaslui

SCM Politehnica Timișoara v CSM Bacău

CSM București v Minaur Baia Mare

HC Buzău 2012 v CS DINAMO

AHC Potaissa Turda v CSA Steaua București

Etapa 11

CSA Steaua București v CSU Suceava

CS DINAMO v AHC Potaissa Turda

Minaur Baia Mare v HC Buzău 2012

CSM Bacău v CSM București

CSM Vaslui v SCM Politehnica Timișoara

CSM Alexandria v ACS Szejke Odorheiu Secuiesc

HC Dobrogea Sud Constanța v CSM Focșani 2007

Etapa 12

CSU Suceava v CSM Focșani 2007

ACS Szejke Odorheiu Secuiesc v HC Dobrogea Sud Constanța

SCM Politehnica Timișoara v CSM Alexandria

CSM București v CSM Vaslui

HC Buzău 2012 v CSM Bacău

AHC Potaissa Turda v Minaur Baia Mare

CSA Steaua București v CS DINAMO

Etapa 13

CS DINAMO v CSU Suceava

Minaur Baia Mare v CSA Steaua București

CSM Bacău v AHC Potaissa Turda

CSM Vaslui v HC Buzău 2012

CSM Alexandria v CSM București

HC Dobrogea Sud Constanța v SCM Politehnica Timișoara

CSM Focșani 2007 v ACS Szejke Odorheiu Secuiesc

Program Competitional

Săptămâna 20-26 septembrie 2021

HANDBAL. EHF Champions League (etapa 2), 23 septembrie, ora 21:45: PSG – Dinamo

HANDBAL. Liga Zimbrilor (etapa 4), 25 septembrie: CSM Alexandria – Dinamo

RUGBY. Superliga (etapa 10), 25 septembrie, ora 12:00: CS SCM Timișoara - Dinamo

HALTERE. Campionatul Mondial de juniori și tineret, 24 septembrie – 4 octombrie, Finlanda (Rovaniemi)

LUPTE. Campionatul Mondial de lupte pe plajă, 23-26 septembrie, Constanța

Agrement Tenis de Masa

Agrement Natație

Agrement Fitness

Hidrokinetoterapie

Ghid informare

Ghid_informare_DGA

Initiere/Agrement Tenis

Agrement Atletism

Agrement Fotbal

Vizitatori online

Avem 221 vizitatori online