Handbaliștii de la Dinamo sunt gata de duelurile de top din Cupa EHF. Alb-roșiii au ajuns astăzi în cursul după-amiezii la Granollers, iar pe seară s-au antrenat în Palau D'Esports, unde mâine, de la ora 13:30, vor debuta în Grupa A a Cupei EHF. Jucătorii antrenați de Eliodor Voica și Sebastian Bota vor da piept cu echipa clasată pe locul 3 în prima ligă spaniolă, dar sunt deciși să-și joace șansa.
"Totul a decurs normal, sala este pregătită pentru marele meci de mâine. Întâlnim o echipă în formă, care în ultimul meci de campionat a învins detașat, cu 32-24, pe Helvetia Anaitasuna, de asemenea echipă care joacă în grupele Cupei EHF. Dar nu am venit aici ca să obținem un rezultat favorabil", a declarat antrenorul Sebastian Bota. Dinamo mai este în grupă cu Aalborg (Danemarca) și cu Magdeburg (Germania). Meciul Fraikin Granollers - Dinamo va fi transmis în direct de Digisport 3.
CS Dinamo, 13 februarie 2016
În perioda 31.05 - 1.06.2026 inclusiv, BAZINUL ESTE ÎNCHIS.
Abonamentele de înot agrement se prelungesc automat cu 2 zile (cu excepția AGR 365), iar şedințele de inițiere se reprogramează pe WhatsApp la 0740 100 030.
CS Dinamo vă urează o minivacanță frumoasă!

ANUNȚ PUBLICITAR privind transmiterea fără plată la alte instituții publice sau unități de cult religios recunoscute din România a unor mijloace fixe de resort auto (3 autovehicule) din cadrul Clubului Sportiv Dinamo București. Informațiile vor fi publicate pe 01.06.2026 AICI
ANUNȚ PUBLICITAR privind transmiterea fără plată la alte instituții publice sau unități de cult religios recunoscute din România a unor bunuri materiale de resort auto (piese de schimb) din cadrul Clubului Sportiv Dinamo București. Informațiile vor fi publicate pe 01.06.2026 AICI