Noutăți:
Română (România)English (United Kingdom)
Home Rugby Rugby. Cupa Regelui, etapa 2. Duș rece pentru ”Buldogi”

Rugby. Cupa Regelui, etapa 2. Duș rece pentru ”Buldogi”

Cupa_Regelui_Din-CSM_2015Rugbiștii de la Dinamo au pierdut și al doilea joc din Cupa Regelui. ”Buldogii” au cedat sâmbătă pe teren propriu cu 10-45 (3-9) în meciul disputat cu CSM Olimpia București. Roș-albii au plătit tribut problemelor de efectiv, în special pe linia de treisferturi, acolo unde s-a făcut diferența în partea a doua a meciului. Pentru Dinamo au marcat Dorogan - 1 eseu, Onofrei - 1 lovitură de pedeapsă și T. Bratu - 1 transformare. Următorul meci al dinamoviștilor în Cupa Regelui va avea loc pe 1 august, la Timișoara. 

Academia de Inot Dinamo

Agrement Fitness

Hidrokinetoterapie

Initiere/Agrement Tenis

ANUNȚ SALA FITNESS

 

Vă informăm că, în perioada 20.07.2026 – 25.07.2026, sala de fitness va fi închisă pentru efectuarea unor lucrări de întreținere.

Ședințele neefectuate în această perioadă vor putea fi recuperate ulterior, iar abonamentele vor fi prelungite corespunzător.

Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și vă mulțumim pentru înțelegere!


Vă așteptăm cu drag începând cu 26.07.2026

 

IA ATITUDINE

2_InfoCons

Vizitatori online

Avem 769 vizitatori online